Tel. +370 672 55779 | El.p. info{at}natinuel.lt

Preparatai pigmentuotai odai

Pigmentacija - tai viena sunkiausių kosmetinių problemų. Pigmentinės dėmės gali būti paveldimos arba įgyjamos laikui bėgant. Priežastis gali būti saulė, vitaminų stoka, odos senėjimas, hormoniniai sutrikimai ir pan. Dažnas pigmentacijos augimas yra per didelis saulės spinduliavimas ir ankstyvo senėjimo požymiai. Melanocitai, ląstelės, kurios vysto odos pirminį pigmento melaniną, yra atsakingos už odos pigmentaciją.
Šiandienos moksliniai tyrimai biotechnologijoje leidžia kitaip pažiūrėti į biocheminį melanogenezės mechanizmą ir pagreitinti odos spalvos suvienodinimo procesą.
Naujos procedūros su ypatingais NATINUEL produktais leidžia per trumpą laikotarpį pasiekti vienodą odos spalvą bei užkirsti kelią naujų pigmentinių dėmių atsiradimui.

"AGE SPOT" GYDYMAS: naujausia trifazė pigmentacijos prevencijos technologija, skirta paveikti melanogenezę ir pagreitinti ląstelių metabolizmą. Rezultatas bus laipsniškas ir priklausys nuo hiperpigmentacijos tipo. Tai gali užtrukti šiek tiek laiko. Po pirmosios procedūros pigmentinės dėmės tampa mažiau pastebimos, o po to sumažėja jų dydis, o pabaigoje dėmės visiškai išnyksta. Oda įgauna vienodą toną.

Profesionalus skystis hiperpigmentazijos mažinimui bei reguliavimui.

Plačiau